admin blog دوشنبه 5 بهمن 1394 02:01 ب.ظ نظرات ()

کنفرانس خبری باشگاه فوتبال شن سا و انجمن گردشگری ورزشی

نوشته شده توسط مجید در . ارسال به اخبار شن سا

به گزارش خبرگزاری های فارس ، مهر ، تسنیم و شبکه خبرالبرز، کنفرا

نس خبری باشگاه فوتبال و فوتسال شن سا و انجمن گردشگری ورزشی در روز سه ‌شنبه پنجم خرداد 1394 در دفتر این باشگاه و با حضور خبرنگاران ورزشی برگزار شد.
 سید محمد مرتضوی نژاد ( مدیرعامل باشگاه فوتبال و فوتسال شن سا ) دراین نشست خبری گفت : برنامه باشگاه شن ‌سا این است که بازیکنان را از سن 5 تا 17 سال به کشور پرتغال اعزام تا در آکادمی اسپورتینگ لیسبون پرتغال آموزش ببینند. این برنامه‌ریزی طوری است که خانواده‌های این بازیکنان هم می‌توانند آنها را همراهی کنند و در کنار فرزندان‌شان حضورداشته باشند. کار ثبت‌نام نیز آغاز شده است و علاقه‌مندان می‌توانند برای استفاده از این شرایط ثبت‌نام کنند. همکاری‌هایی هم با باشگاه فلامینس برزیل داریم و قرار است آنها در چند شهر ایران آکادمی راه‌اندازی کنند تا در آینده استعدادهای خوبی را در شن‌سا داشته باشیم.
 مدیرعامل باشگاه شن‌سا با بیان اینکه هم اکنون بازیکنان پایه این باشگاه در فوتبال ایران چهره شده‌اند، خاطرنشان کرد: وقتی می‌بینیم بازیکنانی مانند رامین رضاییان و میثم مجیدی که جزو نفرات پایه باشگاه شن‌سا بودند اکنون به تیم ملی دعوت می‌شوند از کاری که انجام داده‌ایم لذت می‌بریم و به خودمان افتخار می‌کنیم.
مرتضوی تأکید کرد: استراتژی ما درفوتبال قهرمانی است اما برای داشتن فوتبال قهرمانی نیاز مبرم به آموزش قوی و برنامه ریزی شده داریم. ما می‌خواهیم با برنامه‌ای که پیش رو داریم برای خودمان بازیکن و مربی تأمین کنیم تا از این لحاظ بی نیاز شده و به دنبال خریدن بازیکن ومربیان دیگر تیم‌ها نباشیم. 
 رضا خوش‌سرور، رئیس انجمن گردشگری ورزشی در بحث اعزام خانواده‌های بازیکنان اظهار داشت: باشگاه شن‌سا جزو باشگاه‌های خوشنام کشور است که در کارنامه خود قهرمانی آسیا و جهان را در دو بخش آقایان و بانوان دارد و ما مفتخریم که همکاری های خوبی با این باشگاه داریم.
وی گفت: انجمن گردشگری ورزشی متولی اعزام تماشاگران و خانواده‌های ورزشکاران به رویدادهای ورزشی است و این اعزام‌ها در هر مرحله پس از اخذ مجوزهای لازم انجام خواهد شد.