admin blog دوشنبه 5 بهمن 1394 02:03 ب.ظ نظرات ()
 باشگاه قدیمی و ریشه دار شن سای ساوه که این روزها در زمینه فوتبال و فوتسال پایه فعالیت گسترده انجام می دهد، با همکاری آکادمی مطرح اسپورتینگ لیسبون، اقدام به برگزاری دوره های آکادمیک فوتبال و فوتسال در کشور پرتغال کرده است.

این دوره با همکاری آکادمی فوتبال و فوتسال شن سا، انجمن گردشگری ورزشی فدراسیون ورزش های همگانی، پایگاه خبری فوتسال ایران و بانک صادرات برگزار می شود. تفاهم نامه همکاری انجمن گردشگری ورزشی و آکادمی شن سا نیز با حضور رضا خوش سرور(رئیس انجمن گردشگری ورزشی)، سید محمد مرتضوی نژاد( مدیرعامل آکادمی فوتبال و فوتسال شن سا) و لئوناردو گونیا(بازیکن برزیلی باشگاه لیسبون پرتغال) منعقد شده است.

shensa1_c15e3

این آکادمی ابتدا قرار بود تنها دوره مربیگری را در باشگاه لیسبون پرتغال برگزار کند و ثبت نام نیز از طریق سایت آکادمی صورت پذیرفت و اولین گروه از کسانی که تاکنون برای دوره مربی گری ثبت نام کرده اند، ۲۵ اردیبهشت عازم پرتغال می شوند. اما با استقبال بی نظیر علاقه مندان و درخواست های متعدد برای برگزاری دوره آموزشی مخصوص بازیکنان در آکادمی لیسبون، تصمیم بر این شد تا ثبت نام بازیکنان مبتدی در رده سنی ۵ تا ۱۷ سال به صورت گسترده از طریق پایگاه خبری فوتسال ایران انجام شود.

46518

اطلاعات مخصوص به این تور ورزشی را می توانید در تصویر زیر مشاهده کنید.

پکیج نهایی تابستانی

لازم به ذکر است حضور خانواده بازیکنان در سفر بلامانع است.

همچنین با توجه به مشارکت بانک صادرات ایران در این طرح و ارائه تسهیلات مالی جهت اعزام به کشور پرتغال،علاقه مندان می توانند با سپرده گذاری در این بانک از دریافت وام معادل هزینه اعزام به دوره بهره مند گردند.

این دوره ها یک هفته ای بوده اما در صورت درخواست علاقه مندان می توانند به صورت یک ماهه،دو ماهه ، سه ماهه و بیشتر(حتی سالانه با شرایط تحصیل و ورزش همزمان در پرتغال) نیز برپا شود.

جهت انجام امور ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۳۵۴۰۶۶۶۷۴ تماس حاصل نمایید.